Spor

Enner Valencia ile Fenerbahçe’nin yolları ayrılıyor mu? İşte detaylar…

Bu sezon büyük başarılar yakalayan Fenerbahçe’nin Ekvadorlu futbolcusu Enner’in sezon sonunda ne yapacağı taraftarlar arasında merak uyandırıyor.

Her ne kadar son maçlardaki performansı taraftarlar arasında olumsuz söylentilere neden olsa da Ekvadorlu yıldızın başarısına hayran kalmamak elde değil.

Yıldız futbolcunun menajerinden açıklamalar var

Fenerbahçe’de durup durmayacağı merak konusu olan, yerine İtalya’dan gelecek sürpriz isim olduğu söylentileri dolanan yıldız futbolcunun menajeri Vargas’dan merakları dindirecek açıklamalar var.

“Masadaki tüm teklifler arasından en doğru kararı vermek için ay sonunu bekleyeceğiz.”

“Masadaki tüm teklifler arasından en doğru kararı vermek için ay sonunu bekleyeceğiz. Seçenekler arasında hak ettiği en iyi seçimi yapmalıyız”

“Enner Fenerbahçe’de başardığı şeyler adına sözleşmesini uzatmayı arzu ediyor.”

“Enner Fenerbahçe’de başardığı şeyler adına sözleşmesini uzatmayı arzu ediyor. Takımın en sevilen oyuncusu. Sakin bir şekilde görüşmeleri sürdürüyoruz. Sözleşme konusunda detaylar ve Fenerbahçe ile anlaşmamız gereken bazı hususlar var.”

Enner’in takımdan ve taraftarlarından mutlu olduğu haliyle her şey yolunda giderse sözleşmesini uzatmak istediği yönünde açıklama yapan Vargas, meraklılarına sezonun sonunda olabilecekler hakkında fikir vermiş oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu